Přihlášení do e-shopu | Registrace

Měna v e-shopu:

EDDY 917 - NOVINKA

Zapletená kola - EDDY 622, 20/24 děr, nerez red. přímé BA, Remerx silniční kombinovaný BA

Zapletená kola - EDDY 622, 20/24 děr, nerez red. přímé BA, Remerx silniční kombinovaný BA

Moderní silniční kola pro závodní i tréninkové účely. Nýtovaný ráfek s vnitřní šíří 17 mm a výškou 26 mm vyniká velkou pevnostní a stabilitou. Širší ráfek a nové generace plášťů dávají kolům vynikající jízdní vlastnosti srovnatelné s galuskovými koly. Kola mohou být dodávány ráfkovou vložkou SCHWALBE o síle 0,1 mm a tlakovou odolností 12 bar. Příznivá pořizovací cena je řadí mezi dostupné a špičkové komponenty srovnatelné s karbonovými modely při zachování stejných mechanických vlastností.

Zapletená kola REMERX jsou testována zkušební metodou podle normy ČSN EN ISO 4210-7, nárazovou zkouškou podle pravidel UCI a dále předními českými závodníky.

Lze zvolit i jiné barevné provedení ráfků ( BA, WCx ) a nábojů ( BA, RED, WCx ), které můžete upřesnit v objednávce - doplňující údaje. Termín dodání ráfku a náboje v bílém provedení: 14 dní, cena zapleteného kola v bílém provedení se zvyšuje o 242 Kč vč. DPH na páru. Doporučujeme použít kazety pastorků s centrálním unašečem, které zabraňují vymačkávání těla ořechu.

Balení: 1 pár (přední + zadní) + rychloupínáky AL

Fotografie jsou pouze ilustační!!


Technická specifikace

Zapletená kola - EDDY 622, 20/24 děr, nerez red. přímé BA, Remerx silniční kombinovaný BA
Povrchová úpravačerný elox (BA)+soustružení (GBS) +nýt
Špicenerez, redukované přímé 2/1,7/2 mm černé ze švédského materiálu SANDVIK
NábojZadní RX 2680: kombinovaný výplet s přímými tažnými paprsky- černý elox, průmyslová ložiska 4 ks, ořech kazety SHIMANO 11 nebo XD SRAM 11, Přední RX 2730: radiální výplet s náboji osazenými většími odolnými ložisky, - černý, červený elox, průmyslová ložiska 2 ks
Výplet20/24
Hmotnostpřední: 784 g. zadní: 964 g, váha páru: 1748 g
Niplemosaz

Webové stránky, publikační systém & shop: AXIS webdesign studio